Burun Estetiği Sonrası Ay Ay Değişim

Burun ameliyatları sonrası birinci ay ;

Ödemleriniz oldukça fazla ve her gün değişen bir burun göreceksiniz. Burun masajlarınızı yapmayı ihmal etmeyin.  Yatış pozisyonunuza göre ödeminiz şekillenecek ve uyandığınızda deviyasyonum mu var? Diyeceksiniz.

Burun ucunuz yüksekte ve hep böyle mi kalacak? Sorusu en sık duyduğumuz soru merak etmeyin hepsi planlı bir süreç 😊

 burun ameliyat sonrası ikinci ay ;

Burunda ödeminiz biraz daha azalacak hala sert olan burun ucunuzda his gelmeye başlamış olacak. Ödem için ağır sporlardan kaçınıp yavaş yavaş dikkat ederek başlayabilirsiniz.

Burun ameliyatı sonrası üçüncü ay ;

Burun şekliniz ortaya çıkmaya başladı nefes almanız git gide daha iyi hale geliyor, burunda akıntı hissi tamamen yok oldu. İyi ki olmuşum sanki ?? 😊

Burun ameliyatı sonrası 6. Ay ;

Burunda bulunan ödeminiz % 60 a yakını gitti burun şekliniz belirgin, nefes almak harika hissettiriyor ve burunda uyuşukluğunuz tamamen yok oldu.. Burun ucunuz tamda istediğiniz konumda, burnunuz yumuşak. Git gide size aitmiş sanki hiç ameliyat olmamış gibisiniz.

Burun ameliyatında birinci yıl ;

Artık tamamen özdeşleştiğiniz size ait, ödemleri bitmiş ve harika bir burnunuz var. Ameliyat öncesi yapılmış olan 3d sisteminde bulunandan daha güzel çünkü gerçek ve size ait. Nefes probleminiz yok, yüzünüze uygun , gülümseyerek bizi hatırlayın😊

Yeni bir başlangıç için hazır mısınız?